Jack Sparrow – Pub & Restaurant

Daj porwać się przygodzie! Zachęcamy Cię do wzięcia udziału we wspólnej podróży po morzach wspaniałej zabawy i oceanach udanego wypoczynku po pracy! Jack Sparrow to jedyne miejsce w naszym mieście, w którym poczujesz prawdziwy morski klimat!

Jack Sparrow Pub
fish chips jack sparrow

Owoce morza, whisky i rum

Razem z nami odkrywaj skarby smakowitej kuchni, które zaserwują Ci mistrzowie sztuki kulinarnej, pracujący w naszym lokalu. W bogatej ofercie posiadamy wiele specjałów serwowanych w różnych zakątkach świata a zwłaszcza w terenach nadmorskich. Nie brakuje u nas oczywiście dań pochodzących z naszej rodzimej polskiej i lokalnej podlaskiej kuchni. Tylko u nas poczujesz moc pirackiej wyprawy, gdy skosztujesz najlepszej ryby i owoców morza w Białymstoku.

Prawdziwy morski klimat

Skorzystaj z bogactwa alkoholi, jakie chętnie Ci zaserwujemy. Posiadamy słynny piracki rum i całą paletę innych wykwintnych trunków, które wybierzesz według swoich upodobań. Nie brakuje u nas również świetnego piwa najlepszych marek, serwowanego prosto z beczki.

bar jack sparrow
Jack Sparrow Zenek

Wyjątkowe chwile w Jack Sparrow

Zachęcamy Cię do wspólnego oglądania widowisk sportowych na dużym ekranie – niech również i Tobie udzieli się wspaniała kibicowska atmosfera. „Śpiewać każdy może...”, zatem cyklicznie organizujemy specjalnie dla naszych Klientów niezwykle popularną formę rozrywki jaką jest karaoke. Tylko u nas możesz poczuć się jak Zenek Martyniuk!