Jack Sparrow

Aktualności

Chcesz sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie na święta? Nie masz pomysłu na prezent? Przyjdź do nas i zakup już dziś voucher o wartości 50, 100 lub 200 złotych do wykorzystania w naszej restauracji!

W związku z wieloma zapytaniami ruszamy z dowozami waszych ulubionych potraw z Jacka .Lunche do wyboru IV zestawy codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 - 17:00 .A poza lunchami zamów swoje ulubione danie dostawy realizujemy  od godziny 11:00 do 22:00 w dni powszednie, a w weekend o godzinę dłużej do godziny 23:00  Zgłodniałeś zadzwoń, a dowieziemy do domu ,firmy  >>więcej

Gorąco zapraszamy na " 1 urodziny naszego pubu JACK SPARROW " w dniu 27 września od godziny 19:00. Goścmi spejalnymi będą wielkie gwiazdy muzyki disco polo : RADEK LISZEWSKI zespół WEEKEND oraz ZENON MARTYNIUK zespółw AKCENT. A całą imprezę poprowadzi znakominy DJ sam WOJCIECH GRODZKI. Gorąco zapraszamy. Rezerwacje pod numerem telefonu: +48 504 378 827.

A2

Mundial 2018 w Jack Sparrow!

Zapraszamy na mecz inauguracyjny, który rozpocznie najważniejsze wydarzenie tego lata. Przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę kibica w Jacku Już 14.06. po godzinie 17.00 usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu między Rosją a Arabią Saudyjska

Pierwsze takie wydarzenie w północno-wschodniej Polsce ! Zapraszamy brodaczy, fanki/fanów brody oraz wszystkich zainteresowanych tematem!
Będzie to idealna okazaja aby nowiązać nowe znajomości, porozmawiać o pielęgnacji brody oraz tatuażu czy zakupić odpowiednie kosmetyki!
Event będzie również oficjalnym otwarciem sklepu Brodaty Chłop! Planujemy różne atrakcje o ktorych będziecie informowani na bieżąco!
Udostępniajcie wydarzenie, zapraszajcie znajomych i rezerwujcie termin 01/09/2018!  >>>więcej

Widać, że spodobały Wam się poprzednie bachatowe rejsy na Dominikanę, frekwencja na statku Jacka Sparrowa była zdumiewająca.Wobec tego już w najbliższą środę płyniemy w rytmach bachaty po raz kolejny